Viljandi linnajooks ja 3000m test

Kergem kodune periood hakkab lõpusirgele jõudma ja peagi alustame hooaja ettevalmistust lume peal. Enne veel kui suuskadega lähemat tutvust teeme, tõmbasime jooksmisega otsad väärikalt kokku. Kui 1. oktoobril oli TT tiim Tartu linnajooksu stardis siis ka möödunud nädalavahetus möödus meil jooksuradadel.

TT tiimi 3000m test

8.10 tegid Hanna-Brita ja Robert ära selle ettevalmistusperioodi viimase 3000m jooksu testi. Susan ja Tuuli seekord kaasa ei teinud, Susanit vaevas kerge nohu ja Tuuli säästis jalga järgmise päeva võistluseks.

Nii Hanna-Brita kui Robert parandasid oma isiklike rekordeid!

Viljandi linnajooks

9.10 leidis Viljandis aset kõige pikema traditsiooniga linnajooks, kust võtsid osa ka Tuuli ja Indrek. Võistluse distants oli 10,4km, see kulges üsna väljakutsuval profiilil mööda Viljandi linna parke ja tänavaid. Raja kõige magusam osa oli viimasel kilomeetril, kui võistlejaid ootas ees pea 50 tõusumeetrine ronimine mööda Pikka tänavat, pärast mida tuli eriti kangete jalgadega tuhiseda finišisse.

TT tiimi jaoks oli Viljandi linnajooks edukas, Indrek lõpetas võistluse Tiidrek Nurme järel teisena, edastades Ibrahim Mukungat. Tuuli jõudis finišisse naistest esimesena, kusjuures otsustavaks saigi just see sama viimane karm tõus, mil Tuuli möödus Lily Luigest.