Maru Ehitus AS alustas koostööd Susaniga

Maru Ehitus sõlmis koostöölepingu Spordiklubi TT-ga, et toetada
Susanit laskesuusatamises hooajal 2022/2023.

Koostöö algust tähistati 31. oktoobri lõunapausil ühise jooksutrenniga, treeningut juhendas Susan. Treening algas Järvevana teel Maru maja eest ühise soojendusjooksuga Järve metsa terviseradadele,
kus Susan näitas ette tüüpilised jooksu-, hüppe- ja suusaharjutused. Peale paarikümne minutilist hüplemist, joosti lõdvestuseks tagasi Maru maja juurde.

Suur tänu vapratele osalejatele!

OÜ Engeros Otepää aitab Tuulil kindlamalt hooajale vastu minna

Novembrist alates alustas Otepää kohalik ettevõte OÜ Engerous Otepää koostööd Tuuliga. Uue toetaja abiga saab Tuuli murevabalt ette võtta aastavahetuse laagri kesk-Euroopas ning lihvida MM-iks vormi Anterselvas.

MATKaSPORT annab Susani trennidele uue taseme

Lumelaagrisse saatis MATKaSPORT Susani uue kellaga. Suunto 9 Peak Pro on kõige õhem, väikseim ja vastupidavam kell, mille Suunto on kunagi teinud. Disain on midagi, mida ei saa mõõta, kuid saab tunnetada. Suunto 9 Peak sobib igale garderoobile ja ilmale.
Lisaks kõikidele treeningutele, kus Susan uut kella kasutab, sobib see tema käele ka puhkehetkedel. Näiteks relvale hooldust tegemas, puhkepäeval Bowlingut mängimas või reisipäevadel jt.

Kellal on puutetundlik ekraan, mõõdab pulssi randmelt, veekindlus 100m, kompass ning 40…300h aku kestvust treeningrežiimil. Funktsioon, mis Susanit kõige enam üllatas, oli kella võime mõõta verehapniku taset kehas. 

Rohkem infot leiad SIIT.