TT tiim alustas koostööd Topautoga!

Alates augusti keskpaigast on TT tiimi käsutuses Citroën Spacetourer buss, mis jõudis meieni üsna uskumatut moodi.

Nimelt olime auto sponsori otsingul ja meie teed kohtusid peagi Topautoga. Algselt pidi Topauto suurest abivalmiduse soovist ja tahtest hoolimata meile sobiva bussi puuduse tõttu ära ütlema. Autode turul on hetkel valitsemas tugev põud, uusi autosid ja busse lihtsalt ei toodeta. Seega polnud tol hetkel ka Topautol meile lähi kuudel võimalik bussi saada.

Mõni päev hiljem, peale äraütlemist, võtsid nad meiega taas ühendust ning teatasid, et suudavad siiski meile ühe sõiduvahendi leida. Läbi ime leidsid nad meile Eestist, koostööpartnerite kaudu sobiva bussi. Kuna buss jõudis meieni niivõrd kähku ja tiim oli juba teel laagrisse, ei jõutud ametliku üleandmist korraldada.

Lõpuks, 6.oktoobril sai asi ametlikuks! Tartus, Lõunakeskuses, toimus auto pidulik üleandmine. Üritusest valmis pressiteade, mille avaldas hiljem Postimees (Loe SIIT!).

TT tiim on tohutult tänulik Topauto tegelastele, kes suutsid niivõrd kiiresti reageerida ja läbi ime meile suurepärase sõiduvahend hankida! Buss lihtsustab kõvasti Euroopas reisimist ja asjade transportimist. Praeguse seisuga oleme oma tiimi bussiga juba käinud laagrites Austrias, Itaalias ja hetkel viibib buss koos TT tiimiga Soomes, täpsemalt Vuokattis.

Topauto tegutseb Eesti autoturul aastast 1994 ning müüb Hyundai, SEAT, CUPRA, Suzuki, Isuzu, Citroëni ja SsangYong mudeleid. Ettevõte on hingelt spordi- ja kultuurilembeline ning toetavad seda, mida armastavad!

Topauto Tartu juhataja Enn Poola sõnul on tiimile loovutatud buss ökonoomne, vaikne, ruumikas ning rohke jalaruumiga, et atleetidel oleks võimalik pikkadel Euroopa otsadel end hästi tunda ja võistlustele võimalikult värskena jõuda.

Fotode autor: Marko Paloveer