TT tiim naases MM-ilt nii õnnestumiste kui ka ebaõnnestumistega

26 – 28.08 toimusid suvebiathloni maailmameistrivõistlused Saksamaal Ruhpoldingus.

MM-il oli meie tiimil nii suuri kordaminekuid kui ka ebaõnnestumisi.

Supersprindist pääses edasi finaali meist vaid Tuuli, kes paraku kogus finaalis 7 trahvi ja lõpetas võistluse 25. kohaga. Kabavahetusest tingituna on Tuuli laskmine veel veidi ebastabiilne, sprindis kogunes hea sõidu tegemiseks samuti liialt trahve ja supersprindi 25.koht jäigi tema MM-i parimaks tulemuseks.

Kui supersprindis piirdusid vaid eelsõiduga Susan ja Robert siis tehti eelnev päev tasa spridis, kus mõlemad pääsesid tiirudest läbi puhaste paberitega! Susan saavutas 6km pikkusel sprindidistantsil 14. koha ja Robert 7,5km mõõduvõtul 25.koha.

Mass starti pääses eelnevate päevade tulemuste kokkuvõtte põhjal meist vaid Susan, kes tegi ka seal ilusa sõidu, kogudes nelja tiiru peale vaid 2 trahvi ning lõpetas võistluse 17.kohaga.

Üllatusena sai ka meie verivärske liige, Hanna-Brita oma debüüdi suurel laskesuusa võistlusel tehtud. Esialgse info kohaselt oli Eestil stardikohtade arv piiratud ja Hanna-Brita pidi jääma kogemusi raja äärest ammutama.

Päev enne supersprindi starti selgus, et Hannal on siiski võimalus end võitlusrindel proovile panna. Selle juures oli talle oma treeningkava juba ette nähtud ja teade võistlema minemise kohta jõudis temani alles trenni lõpus. Füüsilises mõttes polnud ta stardiks valmis, aga otsustas siiski proovida. Kehvale enesetundele vaatamata tegi ta sõidu mõttes tubli võistluse. Tiirudes kogus ta paraku kokku 8 trahvi, aga sellest hoolimata suutis ta edastada ühte konkurenti.

Kõik MM-i tulemused leiab SIIT.

Susan teenis kutse Martin Fourcade nordic festivalile!

Susan sai tänu ilusatele sõitudele Blink festivali ja MM-i mass startides isikliku kutse 3.09 toimuvale Martin Fourcade nordic festivalile. Sarnaselt Blink festivalile, millest TT tiimiga augustikuu alguses osa võtsime, on ka Martin Fourcade nordic festival suunatud just pealtvaatajatele ja on veidi ebatraditsioonilise formaadiga. Võistlejad võtavad mõõtu mass stardis, rullsuusatades kauni Annecy linnasüdames. 

Susani võistlusega saad end kurssi viia SIIN!