Kuidas möödus TT tiimi jaoks Ihaste Derby, Vägilase jooks, KEVEK staadionijooksu sarja 3000m jooksu etapp?

31.07 Ihaste Derby

Tuuli jaoks oli laupäeva hommik tavapärasemast erilisem. Nimelt võttis ta osa ratsutamise võistlustest. Tuuli ja tema hobune Gastons osalesid 100cm parkuuris, kus paraku ühe tõrkumise tõttu platseeruti 20. kohale.

Eelmisel aastal samal ajal osales Tuuli samuti Ihaste Derby võistlusel, olles tema elu esimeseks ratsavõistlusteks. Toona otsustas tema võistlus partner, Karušo koostööd mitte teha ja stardist kaugemale nad ei jõudnud.

Seega võib möödunud võistluse lugeda igati kordaläinuks.

1.08 Vägilase jooks

Pühapäeval jättis Tuuli hobused koju ja võttis osa eriti pöörasest võistlusest-Vägilase jooksust, mille selle hooaja viimane etapp leidis aset Lähtel. 8km täis erinevaid takistusi, sumbata tuli nii mudas kui kõrvenõgestes, tuli ronida, rippuda, roomata ja ka ujuda.

Esmakordselt tehti üritusest ka LIVE ülekanne, mida kommenteerisid Eesti tipp spordikommentaator Margus Ader ja võistluse peakorraldaja Arvi Antson. Olgugi, et ülekannet tehti esmakordselt, õnnestus see neil suurepäraselt!

Ülekannet saab järgi vaadata SIIN

Naistes saavutas kindla võidu Tuuli, jättes teise koha saavutanud Külli Sizask-i 3minutiga oma selja taha. Kolmandale kohale platseerus Hannula-Katrin Pandis. Tuuli eduks oli kindlasti kiired jalad, üsna jänni jäi ta takistuste läbimisel, milleni jõudes oli ta kas liiga väsinud või jäi jõudu vajakka. Tulemused, pildid, videod ja muu info toimunud võistlusest leiad SIIT

TT tiim tänab Seiklushunti võistlustele kutsumise eest. Saime pildi selgemaks oma nõrkadest külgedest ja vastavalt sellele teeme korrektuure ka treeningplaanidesse. Oli suurepärane treening ja vägev emotsioonaalne laeng!

Seiklushunt korraldab aasta ringi ka muid erinevaid võistluseid, mille kohta saab infot nende kodulehelt või Facebookist.

4.08 KEVEK staadionijooksu sari

Kolmapäeval toimus TT tiimil järjekordne 3000m test, mille järgi saame hinnata sportlaste hetke seisundit. Ühendasime jooksutesti KEVEK staadionisarja võistlusega. Kuna 2/4 tiimi jooksjatest polnud parajas konditsioonis, et end proovile panna, siis seekord olid stardis TT tiimi naispere liikmed, Tuuli ja Susan. Mõlemad, nii Tuuli kui Susan parandasid korralikult oma eelmist 3000m rekordit! Tuuli jooksis välja aja 10.03, lõpetades oma jooksu liidrina. Susani ajaks sai 11.19, olles naistest 2.

Nüüd oleme veel 1,5 nädalat kodus ja siis asume teele Austriasse, Obertilliachisse, kus ootab meid ees järgmine välislaager. Laagrisse sõites teeb Tuuli väikese vahepeatuse Lätis, kus ta esindab Eestit Balti matšil 3000m takistusjooksul.