Sündmused 26.06 - 27.06

26.06 toimusid Kadrioru staadionil Eesti meistrivõistlused kergejõustikus, kust võtsid osa nii Tuuli kui Indrek.

Tuuli saavutas 3000m takistusjooksus 2. koha (ajaga 11.06), kusjuures esimest korda osalas ta sellel alal nädal varem Viljandis, VAK Staieri staadioni jooksu sarja raames, täites ka seal normi Eesti meistrivõistlustele pääsemiseks. 

Võistluse võitis Johanna Ardel,  3. Tuuli Vaher. Mitteametlikult jooksis 3. kohale Lätist kohale tulnud võistleja Anna Marija Petrakova. Võistluse eeldatav favoriit Laura Maasik paraku katkestas pärast inimlikku eksimust kui unustas läbida esimese veetakistuse.

 

  1.  Johanna ARDEL (18.12.1996)
  2.  Tuuli TOMINGAS (04.01.1995)
  3.  Tuuli VAHER (11.12.1998)
  4.  Annika ROOSLEHT (28.02.1999)

        Laura MAASIK (05.10.1993)
        Anna Marija PETRAKOVA (14.06.2000)

Individuaalvõistleja
VAK Staier
Treeningpartner          Treeningpartner

Nõmme KJK
LAT       

10.54,95
11.06,22
12.18,49
12.41,30

DQ 0
11.43,99

Indrek osales keskmaajooksu ühel kõige kuniglikumal alal, 1500 m jooksus, saavutades 8. koha ajaga 4.02,93, jäädes vaid pisut alla oma isiklikule rekordile ( 4.02,79). Võistluse võitis Olavi Allase, 2. koha saavutas Deniss Salmijanov ja 3. kohale tuli Deniss Šalkauskas.

  1.  Olavi ALLASE (28.05.1993)
  2. Deniss SALMIJANOV (03.11.1998)
  3. Deniss ŠALKAUSKAS (01.12.1998)
  4. Andry SOO (11.09.1999)
  5. Leonid LATSEPOV (22.03.1998)
  6. Karl MÄE (18.01.1994)
  7. Kalev HÕLPUS (02.03.2001)
  8. Indrek TOBRELUTS (05.04.1976)
  9. Aaron KAIS (11.04.1998)
  10. Marti MEDAR (28.05.1996)
  11. Franko REINHOLD (28.07.1997)
  12. Taavi TAMBUR (03.06.1983)

Tartu SS Kalev
Tartu SS Kalev
Tartu Ü. ASK 
Sparta Spordiselts
Sparta Spordiselts
SK Altius
Rapla JK
SK Jooksupartner
SK Jooksupartner Treeningpartner
Individuaalvõistleja
Sparta Spordiselts

3.54,44
3.55,08
3.56,28
3.58,38
3.58,94
3.59,50
4.02,56
4.02,93
4.08,83
4.14,33
4.23,55
4.37,17

EMV kõik tulemused leiate siit

27.06 Osalesid ülejäänud TT tiimi liikmed, Robert ja Susan EVIKO sarja Nevene rullsuusamaratonil.

43 km pikkusel distantsil võidutses meeste arvestuses Robert, Susan oli naiste klassis 2. Nii Robert kui Susan võitlesid lõpp koha eest finishisirgel, edastades lõpuspurdiga konkurente.

  1.  Robert Heldna (1999)
  2.  Aleksander Tamm (2001)
  3. Hugo Nurk Johannes (2001)
  4.  Tanel Tepaskent (1978)
  5. Ivar Heinola (1977)

 Spordiklubi TT
Emajõe Suusaklubi
Emajõe Suusaklubi
Sparta Spordiklubi
Helmes AS

1h23:49.1
1h23:49.3
1h29:29.5
1h29:41.9
1h53:22.6

  1. Aveli  Uustalu (2000)
  2. Susan Külm (1996)
  3. Teesi Tuul (1999)
  4. Merilin Jürisaar (2000)
  5. Laura Kruusmann (1993)

Alutaguse Suusaklubi
Spordiklubi TT
Põhjakotkas Viljandi
Team Nordic Jobs Worldwide
Suusahullud                                  

1h28:11.9
1h29:18.2
1h29:18.6
1h29:18.9
2h07:41.2

Kõik tulemused leiad siit!