24. oktoober toimunud Pärnu Rannajooksu stardis oli Tuuli ja Indrek.

Pärast lumist sügislaagrit sai taas jalga panna tossud ja asuda testima oma jooksuvormi 10 km distantsil.

Seekord oli üllatajaks meie tiimi treener, Indrek, kellel oli alles septembri alguses meniski operatsioon. Nimelt suutis ta treeningu pausi kiuste joosta oma 10km isikliku rekordi ajaga 32,15 ja saavutas sellega 2. koha Deniss Šalkauskase järel (aeg 31.52). Ühtlasi sai ta selle ajaga enda nimele M45 10km Eesti maanteejooksu rekordi!

Tuuli saavutas samuti teise koha ajaga 37,24, Birgit Pihelgase (aeg 37,16)  järel. Naiste arvestuses käis tasavägine heitlus ka veel lõpusirgel, kus paraku tuli Tuulil Birgiti paremust tunnistada. Sellele vaatamata parandas Tuuli oma 10km isikliku rekordit.

Tuulit ja Birgitit võib veel jooksmas näha Balti murdmaajooksu meistrivõistlustel Leedus, Palangal, kus ees ootab 6km pikkune distants maastikul. Võistlus toimub eeloleval laupäeval, 30. oktoober kell 15.50.