Lõppes selle suve viimane laager Otepääl

Pühadenädalal anti meie sportlastele veidi aega hinge tõmbamiseks ning 27.06 kogunesime taas ühiselt Otepääle, et ära teha selle suve viimane laager kodumaal. Laager kestis vaid 6 päeva ja seetõttu oli plaan treeningutest tihe. Laagri nädalale sattusid ka erakordselt kuumad ilmad, mis meie plaane küll segamini ei löönud, aga vedeliku tarbimisele tuli tavapärasemalt rohkem tähelepanu pöörata.

Seekord ei pääsenud me ka õnnetustest. Tugeva rullsuusa treeningu ajal tegid asfaldiga lähemat tutvust nii Susan kui Tuuli. Tuuli kukkus rullsuusa pealt kiirendusi tehes. Kukkudes kahjustas ta oma parema jala tuharat, sääre väliskülge ja põlve. Tegu küll oli kerge marrastusega, aga katkine osa on suhteliselt suur ja takistab veidi normaalset elurütmi. Susanil õnnestus käia käpuli sisuliselt seistes, aga sellele vaatamata kukkus ta katki nii põlve kui küünarnuki. Meie tiimi liikmetest pole keegi rullsuuskadega juba aastaid kukkunud, seega tekitasid need 2 kukkumist samal päeval meis suurt hämmingut.

1.07 kogunes suurem osa TT tiimi sportlasi Ülenurme staadionile, et taas proovile panna oma võimekus 3000m testi jooksus. Tuuli testist osa ei võtnud, sest tema võistles eelmine laupäev Eesti meistrivõistlustel 3000m takistusjooksus. Seevastu otsustas Tuuli esindada oma kooli üliõpilaste suvemängudel, kus purustas mängude raames toimunud Kääriku järvejooksu naiste rekordi.

Nüüdseks on laagrid kodumaal lõppenud. 11.07 Sõidame Ramsausse, Austrias. Lisaks imelisele atmosfäärile ja kõikvõimalikele treeningu võimalustele, saame Ramsaus meelde tuletada ka päris suusatamist, sest plaan on teha ära osad treeningud pea 3000m kõrgusel liustikul.