13.08 Balti meistrivõistlused ja Susani sünnipäev!

13.08 Balti meistrivõistlused

13.-14. augustil toimuvad Lätis, värskelt renoveeritud Valmiera staadionil täiskasvanute Balti võistkondlikud meistrivõistlused ehk Presidendi karikavõistlused, kust võttis osa kergejõustiku liidu kutsel ka Tuuli. Tuuli osales 3000m takistusjooksus, saavutades korraliku isikliku rekordi parandusega 3. koha (aeg 10:36.59). Esimese koha noppis Leedulanna, Greta Karinauskaitė, ajaga 10:10.81, Teise koha saavutas Eesti takistusjooksu esinumber, Laura Maasik, ajaga 10:24.89.

Kokkuvõttes võitis Eesti ülekaalukalt Balti võistkondlikud meistrivõistlused. Kahe päeva peale jagati välja 40 medalikomplekti, neist 13 esikohta võitsid Eesti sportlased, seejuures 4 kaksikvõitu.

Võistluse ülekannet saad järgi vaadata SIIT!

Tulemused leiad SIIT!

Susani sünnipäev

13 ja reede oli lisaks Balti meistrivõistlustele omakorda eriline seepoolest, et meie kallil Susanil oli 25. sünnipäev. Selleks päevaks oli treener Indrek pannud plaani erilise maasika, kontrollvõistluse, milles kaotajaid ei olnud.