TT tiim

TT tiim sai alguse 2021 aprillis, kui selgus tõsiasi, et Indrek Tobreluts ei jätka Eesti laskesuusatamise koondise peatreenerina. Kuna tema ümber oli tekkinud 3 jüngrit (Tuuli, Susan ja Robert), kes uskusid särasilmselt tema nägemusse treeningute ülesehitusel ja selle juures ka arenesid märkimisväärselt, siis selleks, et mitte lõhkuda toimivat süsteemi otsustati luua oma tiim.

Tiim on ehitatud eelkõige Tuuli ümber, et tagada temale võimalikult hea ettevalmistus 2026.a toimuvateks Milano olümpiamängudeks, kuna ta oli lõppenud hooajal Eesti parim naislaskesuusataja ja saavutas maailmakarika etappidel kõrgeid kohti. Selline treeningute ülesehitus sobib ka nii Susanile kui Robertile, sest ka nende eesmärgiks on esindada Eestit planeedi tähtsaimal jõuproovil.

2022 Kevadel TT tiim täienes. Tiimiga liitus Eesti murdmaasuusa tipp, Hanna-Brita Kaasik, kes otsustas hea treeningpundi puuduse ja murdmaasuusatamise väikeste väljavaadete tõttu teha kannapöörde ning panna ennast proovile laskesuusatajana. Füüsilises võimekuses neiul piire pole, vaja on vaid kiirelt relvaga sõbraks saada.