TIIMI MÄNENZER

Marek Feldmann

Tiimi suurim abiline, osaliselt mänedzeri rollis. Suure fanatina leidis tee meie juurde läbi Tuuli toetamise. Marek aitab majandada meie tegevust nii finantsiliselt kui organisatoorselt.

ABITREENER

Mihkel Unt

Mihkel on endine laskesuusataja, kes suure kaasaelajana ja meie hea sõbrana on aeg-ajalt aidanud meid treeningutel. Kuna abitreeneri roll tuleb tal hästi välja siis nüüdseks on ta meiega kaasas käinud juba kahes välislaagris, kusjuures tasu nõudmata. Kuna tema tahe ja abivalmidust on märgatud siis palus laskesuusaliit just teda appi Eesti IBU Cupi tiimi, et täita etappidel treeneri rolli ametit.

Mihkel Unt

LIHASHOOLDUS

Lauri Ott

Lauri hoolitseb meie tiimi jõusaali treeningute ja lihashoolduse eest. Endise suusatajana jagab ta hästi meie spordi eripära ja sportlaste hingeelu. Ta on olnud Eesti murdmaa koondise massöör. Aastate jooksul on läbi käinud tema laualt mitmed tuntud tippsportlased. Meid abistama sattus ta pärast Tuuli jalaoperatsiooni kui aitas tal algselt taastusraviga tegeleda. Kuna klapp oli hea ja koostöö toimis siis tänaseks on ta meie tiimi täieõiguslik liige.

Keio Kits ja Allar Lamp

Keio ja Allar on endised jooksumehed. Mõlemad on olnud Eesti laskesuusa koondises massöörid. Kuna nende elutempo on jõudnud sinna etappi, et nad pikki äraolekuid enam lubada ei saa siis aitavad just need mehed meie tiimi liikmeid Eestis oleku perioodidel.

Lauri Ott