Sündmused 04.07 ja 07.07

Sündmused 04.07 ja 07.07 4.07 lõppes TT tiimi jaoks viimane kodumaine laager. Järgmine  laager ootab meid ees Rootsis, Torsbys, kus saame lõpuks alla panna suusad ja osasid treeninguid läbi viia suusatunnelis. Asume teele 14.07 pärast mida ootavad ees kaks töist

Loe rohkem »

Sündmused 26.06 – 27.06

Sündmused 26.06 – 27.06 26.06 toimusid Kadrioru staadionil Eesti meistrivõistlused kergejõustikus, kust võtsid osa nii Tuuli kui Indrek. Tuuli saavutas 3000m takistusjooksus 2. koha (ajaga 11.06), kusjuures esimest korda osalas ta sellel alal nädal varem Viljandis, VAK Staieri staadioni jooksu

Elva südaööjooks

TT tiimi kõik liikmed osalesid Elva südaöö jooksul 18.06 toimus Elvas 10km jooks, millest võtsid osa kõik meie tiimi tegelased. Indrek jõudis küll finišisse teisena, aga meesveteranide klassis krooniti ta võitjaks. Samuti võitis naiste arvestuses Tuuli ja Susan lõpetas kolmandana.

TT tiim alustas laagrit Otepääl

TT tiim alustas laagrit Otepääl 14.06 algas TT tiimi jaoks selle ettevalmistusperioodi kolmas laager. Seekord oleme laagris kuni 23. juunini, pärast mida tõmbame hoogu jaanipäevaks veidi maha. Mõned meist stardivad Eesti kergejõustiku meistrivõistlustel 26. juunil ja pärast seda jätkame laagrit

TT tiim avas kodulehe!

TT tiim avas kodulehe! Kodulehelt leiab kogu tiimiga seotud info ja siin saad tutvuda meie endi kui ka meie tegemistega. Siit leiad infot meid ees ootavate startide ja nende tulemuste kohta, tulevaste laagrite plaani ning muud märkimisväärsed sündmused. Kui Sul